počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 72
týden: 456
celkem: 834254

O Nemesis

O Bijoux Nemesis

Jsme malá rodinná firma zabývající se výrobou bižuterie a šperků, ale také prodejem korálků, říčních perel, minerálů a bižuterních komponentů, které pro své tvoření potřebujete. V roce 2012 jsme otevřeli kamenný obchod na adrese Jungmannova 4, Praha 1. V našem obchůdku jsou k dostání nejen hotové šperky a korálky, ale také říční perly, broušené komponenty od firmy Preciosa aj.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

                                                                                                                                         

Nemesis - Mgr. Vladimíra Prošková

Výrobou bižuterie a šperků se zabývám již více než 8 let.

V občanském životě jsem až dosud pracovala jako právník, a odtud také moje přezdívka, protože Nemesis v mytologii ztělesňovala především zákon.

Nejsem tedy své původní profesi zcela nevěrná:-)

Nyní se již věnuji převážně výrobě šperků a podnikání.

                                                                                                              

Výroba šperků

Nabízíme ručně vyrobené šperky a bižuterii, šperky na zakázku a také opravy bižuterie. Používáme české sklo, voskované perle, ručně vyráběné korálky a přírodní materiály. Při zákázkové výrobě pomůžeme s návrhem a výběrem materiálu a jsme schopni vyhovět různým požadavkům na barvu či provedení. Pokud máte vlastní představu o ideálním šperku, navštivte naši kamennou prodejnu nebo nás kontaktujte přes email info@bijoux-nemesis.cz a my vám vytvoříme šperk přímo na míru nebo k určité příležitosti. Vždy se můžete inspirovat v naší galerii. Pokud by se vám líbilo něco z již prodaného zboží, není problém jej vyrobit znovu nebo vyrobit podobné. Také je možné dovyrobit chybějící kousky do soupravy. Bude-li to jen trochu v našich silách...

Výměna náušnicových háčků

Na přání vyměníme afroháčky za háčky uzavřené a naopak. Cena zůstává stejná. Pro alergiky nabízíme možnost výměny bižuterních komponentů za háčky z chirurgické oceli.

Dárek ke každému nákupu

Ke každému nákupu nyní přidáváme dárek - náušnice z českých skleněných korálků!!!

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).