měna: CZK
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 2
Dnes: 253
Týden: 1786
Celkem: 343124
Počet kliků: 2284124

O Nemesis

O Bijoux Nemesis

Jsme malá rodinná firma zabývající se výrobou bižuterie a šperků, ale také prodejem korálků, říčních perel, minerálů a bižuterních komponentů, které pro své tvoření potřebujete. V roce 2012 jsme otevřeli kamenný obchod na adrese Jungmannova 4, Praha 1. V našem obchůdku jsou k dostání nejen hotové šperky a korálky, ale také říční perly, broušené komponenty od firmy Preciosa aj.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

                                                                                                                                         

Nemesis - Mgr. Vladimíra Prošková

Výrobou bižuterie se zabývám několik let a zcela jsem této zálibě propadla.

V občanském životě jsem až dosud pracovala jako právník a odtud také moje přezdívka, protože Nemesis v mytologii ztělesňovala především zákon.

Nejsem tedy své původní profesi zcela nevěrná.

Nyní se již věnuji pouze výrobě šperků a podnikání.

                                                                                                              

Výroba šperků

Nabízíme ručně vyrobené šperky a bižuterii, šperky na zakázku a také opravy bižuterie. Používáme české sklo, voskované perle, ručně vyráběné korálky a přírodní materiály. Při zákázkové výrobě pomůžeme s návrhem a výběrem materiálu a jsme schopni vyhovět různým požadavkům na barvu či provedení. Pokud máte vlastní představu o ideálním šperku, navštivte naši kamennou prodejnu nebo nás kontaktujte přes email info@bijoux-nemesis.cz a my vám vytvoříme šperk přímo na míru nebo k určité příležitosti. Vždy se můžete inspirovat v naší galerii. Pokud by se vám líbilo něco z již prodaného zboží, není problém jej vyrobit znovu nebo vyrobit podobné. Také je možné dovyrobit chybějící kousky do soupravy. Bude-li to jen trochu v našich silách...

Výměna náušnicových háčků

Na přání vyměníme afroháčky za háčky uzavřené a naopak. Cena zůstává stejná. Pro alergiky nabízíme možnost výměny bižuterních komponentů za háčky ze stříbra případně z chirurgické oceli. 

Dárek ke každému nákupu

Ke každému nákupu nyní přidáváme dárek - náušnice z českých skleněných korálků!!!

دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google
خرید vpn Google
خريد vpn Google